Andrzej Pieśla

Kancelaria Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni została zwycięzcą Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej na Pomorzu Zachodnim.

W kategorii wielkościowej kancelarie rywalizują liczbą adwokatów i radców oraz liczbą prawników ogółem. Siedem kancelarii ujętych w Rankingu ma zespoły liczące ponad stu prawników. Tylko trzy mogą się pochwalić ponad setką adwokatów i radców, czyli prawników z uprawnieniami procesowymi. Stolica kraju jest dla nich największym rynkiem, ale życie gospodarcze i społeczne toczy się przecież w całym kraju. Ranking osobno prezentuje sytuację na rynku prawniczym w 11 regionach Polski. W jego tegorocznej edycji brało udział 177 zespołów spoza Warszawy.

Kancelaria Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka partnerska –lider rankingu w regionie – działa na rynku prawniczym od 2009 roku. Na co dzień w jej imieniu wsparcia prawnego udziela ponad 31 prawników w tym 19 adwokatów i radców prawnych. Już w minionych latach zajmowała najwyższe pozycje w rankingu kancelarii prawnych na Pomorzu Zachodnim sporządzanym przez dziennik Rzeczpospolita.
Podium rankingu kancelarii na Pomorzu Zachodnim uzupełniają Lubiniecki Sołtyszewski Kancelaria Radców Prawnych oraz Kancelaria Radców Prawnych Licht & Przeworska. Tuż za nim uplasowały się kancelarie Biel, Judek i Wspólnicy (4. pozycja) oraz Jerzykowski i Wspólnicy (5. pozycja).