Przemysław Wojnarowski

Lider Instytutu Studiów Regionalnych, organizator Waterfront Forum Szczecin. Członek Instytutu Analiz, Diagnoz i Prognoz Gospodarczych w Szczecinie. Analityk rynku nieruchomości, autor i współautor wielu analiz, raportów i studiów wykonalności.


Agnieszka Dopierała

Pracownik Instytutu Analiz, Diagnoz i Prognoz Gospodarczych w Szczecinie. Studentka piątego roku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Jej pasją jest m. in. taniec, muzyka, żużel. Szczęśliwa mama i żona.


Paweł Lewandowski

Twórca oprawy graficznej Waterfront Forum. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej (Akademia Sztuki) w Szczecinie. Zajmuje się grafiką użytkową, rysunkiem, malarstwem. Posiada wiele realizacji z zakresu ilustracji, plakatu, znaków, wystawiennictwa.


Jakub Zieliński

Jakub Zieliński (ur. 14.09.1983r. w Wałczu) absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunkach Gospodarki nieruchomościami i Zarządzania inwestycjami i nieruchomościami. Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości z kilkuletnim doświadczeniem, w chwili obecnej zarządza projektami i inwestycjami w jednym z dużych polskich banków. Wolny czas spędza nad wodą, w ostatnim czasie próbując swoich sił na wakeboadzie i nartach wodnych.

Zbigniew Jagniątkowski

Żeglarz, kapitan jachtowy i motorowodny, animator życia żeglarskiego, przedsiębiorca, społecznik. Autor koncepcji, organizator i promotor Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Prezes Stowarzyszenia Pomost, wiceprezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Andrzej Aranowski

Andrzej Aranowski – ekonomista, związany ze środowiskiem naukowym Uniwersytetu Szczecińskiego, posiada stopień doktora z zakresu zastosowań metod ilościowych na rynku nieruchomości, na co dzień zajmuje się zarządzaniem w Zakładzie Spółki PlantiCo w Broniszach, jako członek Instytutu Analiz Diagnoz i Prognoz Gospodarczych.

Przemysław Łonyszyn

Przemysław Łonyszyn – doktorant na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego, ukończył socjologię na tej samej uczelni. Autor przewodników turystycznych i książek; dziennikarz (związany swego czasu z TVP Szczecin); uznany znawca kultury i sportu Hiszpanii; organizator imprez kulturalnych.

Marcel Wojnarowski

Marcel Wojnarowski, urodzony 11.10.1993 roku, absolwent Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 9 im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie. Wolontariusz. Interesuje się organizacją, zarządzaniem i gospodarką przestrzenną w aspekcie otoczenia człowieka.

Magdalena Kołodziej

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Studia ukończyła 2009 r. z wynikiem bardzo dobrym. Biegle włada językiem angielskim. Radca Prawny.